ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski

Zadania na stanowisku:

  • Usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii w centrum logistycznym
  • Analiza awarii i nieplanowych postojów maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Współpraca z innymi magazynami na terenie Europy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek elektryk)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej
  • Umiejętność czytania i analiazy schematów elektrycznych w j. angielskiem

Z naszej strony gwarantujemy:

  • Stabilna forma zatrudnienia - Umowa o pracę - podpisywana bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet Benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta multisport, miejsce parkingowe, dopłata do obiadów)
  • Pracę wśród ekspertów w swojej branży

Miejsce pracy: Głuchów

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials