Opis stanowiska pracy

 • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych.

• Proaktywne działania prewencyjne związane utrzymaniem ciągłości ruchu produkcji.

• Wykonywanie remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń.

• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi przeglądami i naprawami.

• Wykonywanie usprawnień maszyn w ramach procesu ciągłego doskonalenia.

• Prowadzeni dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami.

• Instalacja nowego sprzętu oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

• Wykonywanie niezbędnych zmian i modyfikacji sprzętu, systemów i instalacji.

Wymagania

 • Wykształcenie średnie techniczne - preferowany profil elektryk, automatyk, mechanik.

• Doświadczenie na podobnym stanowisku- preferowane: w firmie produkcyjnej.

• Znajomość budowy i funkcjonowania maszyn.

• Umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną oraz schematami elektrycznymi.\

 • Znajomość mechaniki, pneumatyki i układów sterowania.

• Wiedza z zakresu automatyki i elektryki poparta doświadczeniem .

• Uprawnienia SEP.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive