Technik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Naprawy i konserwacje urządzeń testowych i produkcyjnych, szczególnie Splicer and Cleaver (spawarka i tasak)
  • Projektowanie, modyfikowanie i montaż nowych urządzeń produkcyjnych
  • Monitorowanie testów włókna i wszystkich czynności z tym związanych, dbałość o dokumentację
  • Zadania nadzorujące w zakresie produkcyjnej bazy danych: poświadczenie obecności, rozwiązywanie problemów pracowników produkcyjnych
  • Analiza błędów nietypowych bloków włókna (wewnątrz działu jak i poza) jak również odpowiednia ocena statystyczna
  • Opieka nad dokumentacją (raport analizy błędów itd.) również w PDB
  • Organizacja, realizacja i kontrola wzorcowania wszystkich sprzętów, które go wymagają
  • Rozdzielanie obowiązków pracownikom, szkolenia pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: fizyka, optoelektronika, mechatronika, elektrotechnika itp.)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość fizyki, szczególnie optyki i techniki laserowej
  • Dobra znajomość światłowodów
  • Dobra obsługa komputera
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do wyjazdów szkoleniowych do Niemiec
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie technologii produkcji

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Szerokie możliwości rozwoju w nowo powstającej na terenie Gliwic inwestycji z sektora High-Tech
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • Pakiet medyczny oraz inne benefity pozapłacowe
  • Możliwość poznania nowych technologii poprzez szkolenia organizowane w niemieckim oddziale firmy
  • Realny wpływ na rozwój organizacji
  • W pełni samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w nowoczesnym biurze i najnowocześniejszym parku maszynowym

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy