Technik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • System premiowy oparty na celach
  • Praca w systemie zmianowym
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy,
    ’wczasy pod gruszą’
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport
  • Pakiet szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektromechanik, automatyk, elektryk, mechanik maszyn i podobne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV, UDT na wózki lub suwnice
  • Profesjonalne podejście do obowiązków
  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych
  • Podstawowe doświadczenie w pracach warsztatowych

Zadania:

  • Prace konserwacyjne i przegląd maszyn, systemów produkcyjnych oraz infrastruktury
  • Naprawa maszyn, systemów, instalacji infrastruktury
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
    sprawne reagowanie na awarie, usterki i ich ewentualne usuwanie
  • Wprowadzania, raportowanie i usprawnianie nowych funkcjonalności
  • Dbanie o BHP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy