Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0033548

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych;
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych;
  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych parku maszynowego;
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i instrukcjami przeglądów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub mechaniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, elektroniki;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Mile widziane uprawnienia SEP;
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w znanej firmie produkcyjnej w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki;
  • Bogaty pakiet benefitów oraz bony w okresach świątecznych;
  • Darmowe dowozy.

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji