Technik utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

Częstochowa, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje zadania:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń
  • Ustalanie priorytetów usuwania awarii z Działem Produkcji
  • Niezwłoczne reagowanie na zgłoszone w systemie awarie maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Raportowanie w systemie wykonanych czynności oraz czasów usuwania awarii

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • 2 lata doświadczenia jako elektronik, automatyk, elektromechanik lub na innym stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP G1
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana znajomość sterowników PLC Allen Bradley, Siemens
  • Mile widziana znajomość automatyki przemysłowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Premię frekwencyjną
  • Premię produkcyjną– premia produkcyjna jest wypłacana w przypadku realizacji zaplanowanych celów
  • Nagrodę roczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Platformę kafeteryjną - My Benefits
  • Szkolenia i kursy
  • Dofinansowanie do nauki
  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Nowoczesne, komfortowe i przyjazne środowisko pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.