ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Utrzymanie maszyn w zakresie przeglądów i napraw,
  • Wykonywanie złożonych remontów i usuwanie nagłych awarii,
  • Rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazie SAP,
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi,

Wymagania:

  • Uprawnienia eksploatacyjne do 1kV,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn,
  • Umiejętność naprawy układów elektronicznych,
  • Umiejętności diagnozy i rozwiązywania problemów technicznych,

Oferta:

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • Premia kwartalna w wysokości do 6%,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych),
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
  • Prywatna opieka medyczna LUX-MED dla pracownika oraz członków rodziny, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach COMPENSA,
  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
  • Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
  • Talony na święta,
  • Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.
Nr ref.: 3929
Oferta dotyczy pracy stałej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy