ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych rozwiązań
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu
  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny
  • Praktyczna umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania awarii i usterek
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie bieżących napraw oraz usuwanie awarii
  • Zapobieganie awariom, poprzez stosowanie prewencyjnego utrzymania ruchu (TPM)
  • Realizacja przeglądów okresowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials