Technik Utrzymania Ruchu

Charlie works Sp. z o.o.

Brzeg, opolskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Brzeg

Pracuj w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie z branży AGD

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

(firma zapewnia darmowy transport)

Obowiązki:

• zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,

• dbanie o właściwy stan techniczny wykonywanych remontów i konserwacji,

• wykonywanie prewencyjnych konserwacji maszyn,

• wykonywanie prac instalacyjno-montażowych,

• wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

Czego wymagamy:

• doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym,

• umiejętność czytania schematów elektrycznych,

• aktualny certyfikat SEP do 1KV,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• solidność, dokładność, samodzielność.

Czekają na Ciebie:

• Bezpłatny transport z kierunków: Strzelin, Oława, Oleśnica, Bierutów, Namysłów, Grodków, Brzeg, Nysa.

• Dofinansowanie do obiadów

• System 2 lub 3 zmianowy- wolne weekendy

• Umowa o pracę

• Prywatna opieka medyczna Medicover,

• Paczki świąteczne, wczasy pod gruszą,

• Pakiet benefitów (np. bilety do kina /obiektów sportowych / karta multisport),

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji oraz dodatki finansowe:

• Premia za obecność

• Premia za wynik

• Dodatek za pracę w porze nocnej

• Dodatki za pomysły usprawnień

• Premia za polecenie pracownika

Zaaplikuj już dziś wysyłając swoje CV ze zgodą RODO lub wyślij SMS o treści PRACA w PL na numer 533 134 385, a my oddzwonimy!

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.