Technik Utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

Brzeg Dolny, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Brzeg Dolny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie dostępności operacyjnej maszyn i urządzeń,
  • Przestrzeganie wymogów przeglądów prewencyjnych,
  • Zabezpieczenie dostępności części zamiennych dla parku maszynowego,
  • Ustawianie parametrów pracy maszyn i urządzeń.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Praktycznej znajomości automatyki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki,
  • Min. 3-letniego doświadczenia na stanowisku technika utrzymania ruchu w firmie z branży motoryzacyjnej,
  • Umiejętności programowania sterowników PLC (Allen Bradley),
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Podstwowa znajomość angielskiego mile widziana.

CO OFERUJEMY?

  • Na czas współpracy z Gi Group - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową: płatny urlop w wymiarze 2 dni za każde 30 dni pracy, opłacane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe, a później zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • Dofinansowanie do posiłków 50%,
  • Bezpłatne dojazdy do pracy z kierunków: Krzydlina Mała, Wołów, Lubin,Wolczków,
  • Pracę w systemie 4 brygadowym po 12 godzin.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.