Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 4300-6500 zł brutto m-cznie + dodatki za pracę w porze nocnej!

- Transport pracowniczy*

- Benefity: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, owocowe wtorki

- Obiad za 5 zł

- Pakiet szkoleń

- Pakiet relokacyjny.

Zakres obowiązków:

- utrzymanie ciągłości produkcji

- usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów

- tworzenie instrukcji obsługi maszyn produkcyjnych

- obsługa elektronarzędzi

- montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe techniczne,

- umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

- dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym

- wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pnematyki

- mile widziane uprawnienia SEP E1

- mile widziane doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych

- mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami OMRON/ MITSUBISHI.

* Zapewniamy dojazd pracowniczy z m.in.: Wrocławia, Boguszowa-Gorce, Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Marcinowic, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Łagiewnik, Piławy Górnej, Kobierzyc, Jordanowa Śląskiego, Dzierżoniowa, Bielawy, Piławy Dolnej, Pieszyc, Nysy, Legnicy, Grodkowa, Kątów Wrocławskich, Jawora, Nowej Rudy, Głuszycy, Henrykowa, Strzelina, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Wołowa, Niemczy, Strzegomia, Kłodzka, Ziębic.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV:)

Numer referencyjny: TUR/03/2021MS/WRC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.