IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Zapewnienie oprzyrządowania maszyn
  • Utrzymywanie dokumentacji utrzymania ruchu, w szczególności zestawienie maszyn i urządzeń, plan przeglądów, karty przeglądów i napraw, instrukcje, obsługi i dokumentacja techniczna
  • Opracowywanie dokumentacji dotyczącej utrzymania ruchu (procedury, instrukcje, formularze)
  • Opracowywanie działań korygujących
  • Szkolenia z zakresu utrzymania i obsługi maszyn i urządzeń
  • Ścisła współpraca i wymiana informacji dotyczących produkcji i stanu maszyn z Liderami i Brygadzistą Produkcji
  • Nadzór nad kompletnością i stanem technicznym wyposażenia utrzymania ruchu

Firma oferuje:

  • Zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca od poniedziałku do piątku na 1 zmianę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą z ZFŚS, paczki świąteczne na mikołajki, świadczenia z ZFŚS w okolicy świąt wielkiej nocy)
  • Możliwość dofinansowania szkoleń, kursów językowych, kart sportowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na stanowisku związanym z obsługą lub utrzymaniem maszyn
  • Znajomość budowy, działania i utrzymania maszyn
  • Samodzielność, obowiążkowość, terminowość
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętność i otwartość na uczenie innych
  • Otwartość na wykonywanie napraw - nie tylko maszyny, ale również drobne naprawy związane z infrastrukturą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.