Technik Utrzymania Ruchu // wtryskarki //

Kobierzyce, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowej Wsi Wrocławskiej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony mechanicznej/ elektrycznej
  • Realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
  • Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, nadzór nad dokumentacją mechaniczną i elektryczną maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie, weryfikowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Nadzór nad pracami zleconymi
  • Działanie zgodnie z procedurami jakościowymi
  • Kontrola elementów bezpieczeństwa
  • Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (elektryk, automatyk, elektromechanik)
  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy wtryskarek tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej - wymagana w obszarze wtrysku
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej
  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń oraz czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia kwalifikacyjne E1 do 1kV
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi maszyn wtryskowych będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę – stabilne zatrudnienie bezpośrednio z pracowdawcą,
  • Wynagrodzenie stałe (uzależnione od doświadczenia) + miesięczny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju w nowopowstałej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie – tworzenia standardów, wypracowywania najlepszych rozwiązań,
  • Pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych,
  • Stale rozwijany pakiet benefitów (pakiet medyczny, dopłata do dojazdów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, bony świąteczne, miejsce parkingowe),
  • Atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych umożliwiający uzyskanie extra premii za polecanie kandydatów do pracy.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 7.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji