Technik Utrzymania Ruchu- Ustawiacz maszyn

SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

Wrocław, dolnośląskie

SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K. jest firmą usługowo- produkcyjną. Główną specjalizacją firmy są:

  • projektowanie maszyn,
  • automatyka i robotyka przemysłowa,
  • wielkogabarytowa obróbka skrawaniem.

Firma SDA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego wraz z umiejętnością postrzegania go przestrzennie,
  • znajomość branży mechanicznej z naciskiem na przyrządy spawalnicze
  • dyspozycyjność,
  • ważne prawo jazdy kategorii B,
  • preferowana umiejętność czytania schematów pneumatycznych i elektrycznych,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, zwyżki, suwnice oraz ukończony kurs SEP.

Zakres obowiązków:

  • ustawianie geometrii w przyrządach i matrycach spawalniczych,
  • ustawianie przyrządów pod zadany detal,
  • ustawianie maszyn prototypowych,
  • prace na warsztacie ślusarskim,
  • prace przy montażu i uruchamianiu maszyn przemysłowych,
  • wyjazdy serwisowe do klientów (niekiedy z pobytem na kilka dni),
  • praca w kilkuosobowym zespole,
  • sporządzanie raportów z wyjazdów montażowych,
  • kontakt z klientem,
  • prowadzenie pojazdu służbowego.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dużą możliwość rozwoju,
  • pracę na ciekawym stanowisku, brak rutyny,
  • poszerzanie swojej wiedzy technicznej i umiejętności manualnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami