Oferta wyróżniona

Technik utrzymania ruchu – serwisant frezarek CNC

Niemcy, Cuxhaven, zagranica

Garnowski Consulting

Opis stanowiska pracy

Pracodawca to przedsiębiorstwo zajmujące się specjalistyczną obróbką staliwa oraz elementów metalowych do 120 ton, w zakresie od efektywnej produkcji seryjnej do kompleksowych prototypów. Oferuje zarówno standardową produkcję jak i kompletne rozwiązania produkcyjne. Poczynając od doradztwa, poprzez rozwój projektów i konstrukcji aż do ramowych projektów z magazynami buforowymi i terminowymi dostawami gotowych do montażu elementów w całej Europie – to są nasze kluczowe kompetencje.

Do wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko

Wymagania

Obowiązki

  • utrzymanie linii, przeglądy, serwisowanie i naprawy frezarek CNC Fermat
  • zakres prac: elektroniczne, mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne
  • diagnostyka i usuwanie awarii
  • prace instalacyjne , uruchomienia

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • silne wsparcie w poszukiwaniu i formalnościach mieszkaniowych
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • wykształcenie jako mechatronik, elektronik lub ślusarz maszynowy
  • znajomość zagadnień sterowania i hydrauliki
  • doświadczenie w naprawach frezarek
  • zdolność do analitycznego myślenia
  • chęć podejmowania wyzwań i odpowiedzialnych zadań
  • dobra znajomość j. angielskiego, j.niemiecki będzie dodatkowym atutem

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Cuxhaven na rozmowę kwalifikacyjną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Automatyka , Praca Elektronika / Telekomunikacja