Technik Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Zabrze, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Zabrze

Zadania:

  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury okołoprodukcyjnej
  • wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • naprawa oraz serwis maszyn produkcyjnych
  • proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - elektryk/mechanik
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • uprawnienia SEP 1kV - mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielne stanowisko
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.