Technik utrzymania ruchu (praca pod Wrocławiem, nawet do 6500 zł brutto/m-c + pakiet relokacyjny)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Twoimi zadaniami będą:

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej,
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • pomiary parametrów procesów technologicznych,
  • optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych,
  • tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym 12-godzinnym (2 dni praca 7:00-19:00, 2 dni 19:00-7:00 i 4 dni wolnego),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości obsługi programu Excel,
  • wykształcenia technicznego (zawodowego, średniego lub wyższego),
  • umiejętności wykonywania napraw i konserwacji różnego rodzaju maszyn i urządzeń,
  • mile widziane: uprawnienia SEP E1.

Co możesz zyskać?

  • umowę o pracę na 2 lata bez okresu próbnego (podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem)
  • wynagrodzenie: 4400-6200 zł brutto + premię oraz atrakcyjny pakiet relokacyjny,
  • bogaty pakiet socjalny: kartę multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS,
  • możliwość rozwoju w oparciu o pakiet szkoleń
  • nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (k. Wrocławia)

Klient zapewnia bezpłatny dojazd pracowniczy z większości obszaru Dolnego Śląska oraz części Opolszczyzny.

Numer referencyjny: TUR/08/2020/PPD/AP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.