Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk

Moltton

Dąbrowa Górnicza (okolice), Zawiercie, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (okolice), Zawiercie

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej - praca w systemie 3-zmianowym.
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.
  • Obsługa i naprawa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp.).

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne),
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych,
  • Uprawienia SEP E do 1kV (D - będzie atutem),
  • Uprawnienia UDT: II S i/lub Kat. 1 P - będą atutem
  • Umiejętność diagnostyki układów sterowania automatyki przemysłowej, najlepiej opartych o sterowniki Siemens, Heidenhain, Fanuc - będzie atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne Benefity,
  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy