Technik Utrzymania Ruchu-Maszyny CNC do obróbki drewna

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się produkcją mebli, poszukujemy pracownika na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

Konserwacja maszyn CNC i stolarskich (Weeke i Masterwoord )

Diagnoza przyczyny problemu i wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających proces produkcyjny

Zapobieganie awariom maszyn i w razie potrzeby diagnoza i naprawa awarii

Naprawy elektryczne, mechaniczne i hydrauliczne

Wypełnianie dokumentacji technicznej i utrzymywanie ją na bieżąco

Wymagania:

Co najmniej kilkuletnie doświadczenie jako technik utrzymania ruchu, najlepiej w tej samej branży

Wykształcenie techniczne

Duże doświadczenie w środowisku produkcyjnym i rozwiązywaniu problemów elektrycznych, Mechanicznych i hydraulicznych

Elastyczność (praca na 2 zmiany, nocne zmiany)

Dobre umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów

Chęć podjęcia długoterminowej współpracy

Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa

Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

Zarobki:  15-16 Euro brutto

W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień

Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

Zasiłek rodzinny na każde dziecko

Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.