Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/05/2018.

Technik utrzymania ruchu / Kierownik zmiany -dobre zarobki

Niemcy / okolice Würzburga, zagranica

Hubatsch Consulting

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • konserwacja, naprawa maszyn i instalacji elektrycznych
  • kontrolowanie i testowanie systemów, monitorowanie ich funkcji i ustawień płomienia na odkształcenie szkła
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i zarządzanie pracownikami
  • optymalizacja procesów operacyjnych i zmniejszanie czasów przestoju

Wymagania:

  • wykształcenie - elektrotechnika, mechanika i podstawowe doświadczenie w przetwórstwie szkła
  • znajomość czynności produkcyjnych, w szczególności zrozumienie procesów mechanicznych oraz wiedzy o termicznej deformacji szkła
  • zręczność manualna oraz motywacja i zaangażowanie do pracy
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, trzynastą pensję, premię urlopową, premię roczną, dodatek zmianowy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie bezpośrednio u pracodawcy
  • pełen pakiet socjalny (obowiązujący na terenie Niemiec)
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Hubatsch Consulting.

wurde 2012 gegründet und ist eine Agentur für... Personal-Recruiting und Consulting. Als Branchendienstleister unterstützen wir Unternehmen dabei, auch im Personalwesen mit den Erfordernissen der Globalisierung Schritt zu halten.

Aktuell unterstützen wir Unternehmen in 11 Ländern im Recruiting von qualifiziertem Personal. Zu unseren Kunden zählen sowohl internationale Konzerne als auch kleine und mittelständische Unternehmen der gesamten Europäischen Union sowie dem Nahen Osten.

Der Mehrwert unseres Unternehmens besteht darin, dass wir unseren Kunden aus allen Bereichen der Wirtschaft die passenden Mitarbeiter und Lösungen zur Verfügung stellen. Wir verwenden, zugeschnitten auf unsere Auftraggeber, die modernen Methoden und Techniken des Personal-Recruitings. Als Ergebnis bieten wir Kunden als auch Kandidaten die für sie optimalste Lösung an.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Kontrola jakości