Technik Utrzymania Ruchu (k/m)

Michael Page

Świdnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w firmie produkcyjnej na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Dolnym Śląsku.

Opis stanowiska

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

* wykonywanie bieżących i okresowych napraw, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
* usuwanie awarii mechanicznych/elektrycznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
* obsługa systemów wizyjnych;
* uczestniczenie w projektach usprawniających proces produkcyjny;
* kontrolowanie stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn i urządzeń na wyznaczonym obszarze;
* realizacja zgłoszonych notyfikacji w wyznaczonym terminie;

Profil kandydata

Od kandydatów oczekiwane będą:

* wykształcenie średnie techniczne: elektryczne, elektrotechniczne, mechatroniczne;
* znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów elektrycznych;
* doświadczenie na stanowisku mechanika/elektromechanika/elektryka/technika utrzymania ruchu;
* aktualne uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji i napraw;
* umiejętność identyfikacji i usuwania awarii;
* znajomość działania systemów pneumatycznych, elektrycznych i mechanicznych;
* gotowość do pracy w 12-godzinnym systemie czasu pracy;

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;
* ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne (Medicover) finansowane przez pracodawcę;
* firmową stołówkę z dofinansowaniem pracodawcy;
* dopłatę do opieki stomatologicznej;
* Fundusz Socjalny.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świdnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page