Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/06/2018.

Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości części dla samochodów osobowych i pojazdów transportowych. Obecnie poszukujemy zainteresowanych techniką i zagadnieniami Utrzymania Ruchu osób na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń (głównie elektrycznych)
  • Dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach

Nasz Klient Zapewnia:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Realny wpływ na rozwój międzynarodowej firmy
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz korzystny system premiowy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego - dostęp do najnowszych technologii, system szkoleń

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Zainteresowanie tematami Utrzymania Ruchu
  • Umiejętność zadawania pytań "jak to działa" i samodzielnego szukania rozwiązań
  • Znajomość elektryki i automatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobrą organizację pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Miejsce pracy / Location Dąbrowa Górnicza

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji