Technik utrzymania ruchu (elektryk, automatyk)

Gi Group Poland S.A.

Niepołomice, małopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Niepołomice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawy, remonty, przeglądy maszyn produkcyjnych
  • usuwanie bieżących usterek z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia kierunkowego z zakresu elektryki, automatyki lub mechaniki
  • doświadczenia w utrzymaniu ruchu
  • dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym
  • mile widziana znajomość sterowników PLC
  • doświadczenie w serwisowaniu przetwornic częstotliwości oraz serwonapędów będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • dofinasowanie do posiłków
  • prywatna opieka medyczna również dla członków rodziny
  • dofinasowanie do karty Multisport

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy