Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu * bonus 4000

Miejsce pracy: Środa Śląska, Prochowice, Wołów, Kostomłoty, Krzydlina Wielka, Wilczków, Wołów

Masz motywację do pracy i Jesteś gotowy zacząć od zaraz?

Napisz lub zadzwoń a my poinformujemy Cię o ofercie.

Zespół z Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika.

Miejsce pracy: Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją szyb samochodowych klasy Premium.

Lokalizacja: Komorniki (okolice Środy Śląskiej)

Praca na stanowisku: Technik ds. Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska pracy:

·       Zapewnienie dostępności operacyjnej maszyn i urządzeń

·       Przestrzeganie wymogów przeglądów prewencyjnych

·       Ustawianie parametrów pracy maszyn i urządzeń

·       Zabezpieczenie dostępności części zamiennych dla parku maszynowego

Wymagania:

·       Wykształcenie min. średnie

·       Praktyczna znajomość automatyki, elektryki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki

·       Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku technika utrzymania ruchu w firmie z branży  motoryzacyjnej

·       Umiejętność programowania sterowników PLC (Allen Bradley)

·       Podstawowa znajomość angielskiego mile widziana

·       Umiejętność czytania rysunku technicznego

·       Gotowość do pracy w systemie 12h – 4 brygady

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie + premia (stawka uzależniona od doświadczenia)

·       Przy zatrudnieniu w czerwcu bonus 4000 brutto

·       Praca w systemie 12h (6:00-18:00 i 18:00-6:00) 3 dni pracy,3 dni wolnego

·       Bezpłatny transport z kierunków -linie: Krzydlina Mała, Wołów, Lubin, Wilczków

·       Dofinansowania 50% do posiłków (Twój koszt to tylko 6,75 PLN)

Skontaktuj się z naszym opiekunem tej oferty pracy:

Kasia - +48_575_551_900

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.