Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

Jelcz-Laskowice, Wrocław, Oława, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
• Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie,
• Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką,
• Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC,
• Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn,

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne: automatyk,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem),
Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12 godzinnym

Oferujemy:

• Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S)
i wysokie standardy bezpieczeństwa,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
Jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju,
• Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów,
• Atrakcyjny pakiet relokacyjny oraz pakiet benefitów pozapłacowych,

Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis