ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu - Automatyk

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława, Oleśnica, Wrocław, Strzelin, Syców, Bielany Wrocławskie

OFERTA:

  • Umowa o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u pracowdawcy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania miesięczny i kwartalny
  • Pracę w zgranym zespole oraz duże wsparcie dla nowych pracowników
  • Pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe
  • Transport pracowniczy (m.in. z miejscowości: Brzeg, Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Wrocław, Namysłów, Syców)
  • Opiekę medyczną LUXMED
  • Kartę Multisport i centrum rekreacyjno-sportowe
  • Dofinansowanie posiłków

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne: mile widziany technik automatyk
  • Chęć do rozwoju w dziedzinie automatyki
  • Podstawowa wiedza teoretyczna i praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

ZADANIA:

  • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką
  • Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn
  • Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Jelcz Laskowice. Nr ref. AUT/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy