Technik Utrzymania Ruchu // Automatyk // 8.700 zł

Gi Group Poland S.A.

Bytom, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnoza awarii oraz naprawa sprzętu i maszyn
  • Konserwacja maszyn
  • Ulepszanie i modyfikacja urządzeń i maszyn

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktycznej znajomości zagadnień związanych z elektryką i automatyką maszyn produkcyjnych
  • Podstawowej znajomości oprogramowania sterowników - PLC Siemens
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Wynagrodzenie 8.700 zł brutto (podstawa + premia)
  • Miesięczną premię w wysokości 1/12 wynagrodzenia miesięcznego brutto
  • Premię Wielkanocna i Bożonarodzeniowa
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym
  • Pakiet dodatkowej opieki medycznej płatny przez Pracodawcę
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.