TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU

Apsys Polska S.A.

Zielona Góra, lubuskie

APSYS - międzynarodowy deweloper, zarządca i inwestor, lider rynku zarządzający największym w Polsce portfelem centrów handlowych, poszukuje do pracy w Dyrekcji Centrum Handlowego Focus Mall Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania:

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje elektryczne, oświetleniowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, bezpieczeństwa pożarowego);
  • Współpraca z podwykonawcami i firmami serwisowymi;
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych, montażowych, hydraulicznych.

Czego oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym, również soboty i niedziele;
  • Wymagane posiadanie świadectw kwalifikacji SEP grupa 1 (eksploatacyjne) do 01 kV;
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania instalacji bezpieczeństwa pożarowego, elektrycznych, CO i HVAC.

Oferujemy:

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Różnorodność zadań;
  • Współpracę w zgranym zespole;
  • Umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej i urlopu).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.