Technik utrzymania budynku

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wróblowice

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem (3 mies. - rok - czas nieokreślony)
  • Praca na 2 zmiany (6-14; 14-22), od poniedziałku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe do 20% stawki miesięcznej
  • Benefity: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków pracowniczych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu: elektryka, elektrotechnika, automatyka
  • Doświadczenie - min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP E1

Zadania:

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych
  • Udział w kontrolach urządzeń przez UDT
    oraz nadzór nad czynnościami serwisowymi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne
  • Identyfikacja przyczyn awarii, usuwanie ich oraz nadzór i określanie zakresu zagrożeń
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials