Technik Utrzymania Budynku

Autodoc Logistics

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: Autodoc Logistics
Miejsce pracy: Szczecin

Twoje Zadania:

• Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku;
• Diagnozowanie awarii i usterek;
• Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych;
• Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej;
• Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych;
• Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie realizacji działań odszkodowawczych;
• Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Nasze wymagania:

• Co najmniej średnie wykształcenie techniczne (preferowane: elektryk, elektronik)
• Doświadczenie w obsłudze urządzeń elektrycznych;
• Uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja grupa I do 1kV;
• Prawo jazdy kat. B;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Sumienność i zdyscyplinowanie;
• Dyspozycyjność (reakcja na sytuacje awaryjne)
• Samodzielność w działaniu.

Dodatkowo mile widziane będą:

• Wiedza z zakresu wentylacji, instalacji sanitarnych i ppoż.;
• Umiejętność wykonywania prac ogólnobudowlanych;
• Uprawnienia SEP D + E powyżej 1kV.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
• W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną;
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach;
• Praca w nowej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
• Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.