ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik utrzymania budynku

Miejsce pracy: Łódź, Radomsko, Sieradz, Zduńska Wola, Kutno, Łowicz, Poddębice, Opoczno, Piotrków Trybunalski

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem oraz absolwentów szkół średnich i wyższych technicznych kierunkowych.

Dla osób mieszkających poza województwem dolnośląskim zapewniony jest atrakcyjny pakiet relokacyjny!

Dla Kandydatów mieszkających na Dolnym Śląsku zapewniamy bezpłatny dojazd pracowniczy z ponad 100 miejscowości.

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia)
  • Premie i dodatki
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Praca w Biskupicach Podgórnych (woj. dolnośląskie)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Twojej miejscowości!
  • Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków, wczasy pod gruszą)
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Dolnego Śląska chcących przeprowadzić się w okolice Wrocławia

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektryka lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do jego zdobycia
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki lub elektryki
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym/ 12-godzinnym

Zadania:

  • Bezpośrednia obsługa techniczna przynależnych urządzeń energetycznych, takich jak: centrale klimatyzacyjne, kotłownie parowe, kotłownie olejowe, stacje uzdatniania wody, systemy sprężonego powietrza, agregaty chłodnicze lub urządzeń elektroenergetycznych
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej związanej z urządzeniami energetycznymi lub elektroenergetycznymi
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji i napraw instalacji elektrycznych lub energetycznych
  • Prowadzenie ciągłej obserwacji parametrów i ich analiza przy pomocy systemu SCADA oraz BMS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials