ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik testów

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Smolec

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie klienta na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, karta MultiSport, dofinansowanie wakacji, premie/ bonusy świąteczne
  • Realne możliwości rozwoju i awansu
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ wyższe techniczne: elektronika, mechatronika, automatyka, elektryka
  • Znajomość koncepcji Lean Manufacturing
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych
  • Odpowiedzialność za część maszyn, które prowadzą testy funkcjonalne na płytkach
  • Obsługa maszyn
  • Optymalizacja oraz przezbrajanie testerów
  • Kontrola płytek PCB oraz parametrów
  • Kontrola dokumentacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials