Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• wykonywanie regularnych prac serwisowych dotychczasowo zainstalowanych urządzeń do uzdatniania i dezynfekcji wody głównie na terenie województw małopolskiego, śląskiego, ale także między innymi podkarpackiego, opolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego…

• po odpowiednim przeszkoleniu wykonywanie instalacji nowych urządzeń

• wyjazdy serwisowe na naprawy usterek oraz rozwiązywania problemów

• wykonywanie drobnych napraw/czynności konserwacyjnych elementów urządzeń

• wykonywanie bieżących poleceń kierownictwa (np. sporządzanie raportów, dokumentacji, itp.)

Oferujemy:

• umowę o pracę

• praca w systemie od poniedziałku do piątku

• samochód serwisowy, nawigację GPS, telefon, komputer, odzież roboczą i BHP, narzędzia

• uczciwe warunki współpracy z perspektywą dalszego rozwoju

• przyjazną atmosferę pracy

• szkolenia fachowe z zakresu serwisów urządzeń

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

• podstawowa znajomość praktyczna i teoretyczna z zagadnień z dziedziny elektroniki/elektryki- warunek konieczny

• mile widziane wykształcenie z zakresu elektroniki/elektryki

• uprawnienia SEP Grupa I urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne, wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną - do 1 kV warunek konieczny

• prawo jazdy kat. B oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

• gotowość do częstych wyjazdów i podróży (praca w terenie)

• zaangażowanie, systematyczność, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność

• wiedza i doświadczenie z zakresu uzdatniania i dezynfekcji wody będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma EuroClean jest liderem w branży systemów uzdatniania ciepłej wody ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis