Hays Poland

Technik Serwisu

Wielkopolska
NR REF.: 1150956

Obowiązki i zadania:
  • Wykonywanie napraw, konserwacji oraz przeglądów sprężarek i kompresorów
  • Regularna obsługa oraz kontakt z klientem
  • Współpraca z koordynatorem serwisu w celu realizacji bieżących zadań
  • Nadzór nad częściami zamiennymi, potrzebnymi do wykonywania napraw
  • Wprowadzanie danych z weryfikacji urządzeń do portali technicznych oraz bieżąca kontrola informacji technicznych
  • Podróże w obrębie przydzielonego regionu Polski
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz obowiązujących standardów pracy.

  Wymagania:
  • Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku (serwisowanie urządzeń sprężonego powietrza będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane elektryczne/elektroniczne/elektromechaniczne
  • Uprawnienia F-gaz
  • Doświadczenie w diagnozowaniu złożonych układów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, pneumatycznych, hydraulicznych (znajomość układów sterowania w elektronice przemysłowej będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość budowy i zasady działania urządzeń pneumatycznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu
  • Mobilność

   Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pensje podstawową powiększoną o premie kwartalne
  • Pakiet benefitów, w tym Multisport oraz Medicover
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy)
  • Pełne wdrożenie i pomoc doświadczonych kolegów z zespołu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy