Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało

  • ŸWykonywanie usług serwisowych związanych z demontażem i montażem pasów napędowych lub taśm transportowych w siedzibie klienta
  • ŸWykonywanie usług związanych z inwentaryzacją i kontrolą stanu technicznego pasów lub taśm transportowych.
  • ŸKontakt z klientami z regionu powierzonego w celach organizacyjnych oraz współpraca z przedstawicielami handlowymi.

Opis stanowiska:

  • System czasu pracy- podstawowy
  • Obszar wykonywania obowiązków pracy: woj. śląskie, małopolskie, dolnośląskie, łódzkie

Czego oczekujemy od Ciebie

  • Miejsce zamieszkania okolice Dąbrowy Górniczej
  • Wykształcenie techniczne mile widziane z zakresu budowy maszyn, automatyki itp.
  • Umiejętność organizacji miejsca pracy.
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, Premię roczną, Premię urlopową
  • Opiekę medyczną oraz Ubezpieczenie grupowe – koszt pokrywa Pracodawca

Habasit jest międzynarodową, niezależną grupą firm i jednym z najbardziej
cenionych,... zaawansowanych technologicznie i odnoszących ekonomiczne
sukcesy dostawcą taśm transportujących i procesowych, pasów płaskich
o wysokiej wydajności, pasów okrągłych i pasów zębatych, jak również
taśm modularnych. Jako światowy lider rynku, zatrudniający ponad
3 700 pracowników, stale rozwijamy nasze struktury.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Obsługa klienta