Technik Serwisu - Serwisant

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: TECHNIK SERWISU

Miejsce pracy: TYCHY

Numer referencyjny: TS/KW/K

OPIS STANOWISKA:

- Realizacja zadań związanych z wykonywaniem prac serwisowo-remontowych;

- Wykonywanie zleceń na terenie całej Polski (możliwe wyjazdy na terenie Unii Europejskiej);

- Odpowiedzialność za wykonane prace serwisowe;

- Dbanie o powierzone narzędzia pracy;

- Współpraca z innymi pracownikami zespołu.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe (techniczne);

- Mile widziane kierunki studiów takie jak: elektryka, elektronika, automatyka, pneumatyka;

- Doświadczenie w pracy na stanowisku technika lub inżyniera w dziale utrzymania ruchu;

- Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac serwisowych;

- Mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny układów automatyki / elektroniki;

- Znajomość jednego z języków: angielski lub niemiecki;

- Umiejętność obsługi komputera;

- Prawo jazdy.

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę (pełny etat);

- Diety wyjazdowe oraz premie za pracę w soboty i niedziele;

- Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, laptop, telefon;

- Dofinansowanie do kursów językowych;

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

KLAUZULA I SPOSÓB APLIKOWANIA:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.