Technik Serwisu Maszyn Przemysłu Mięsnego

MAYEKAWA

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa MAYEKAWA, wiodący producent urządzeń chłodniczych i przetwórstwa żywności o zasięgu ogólnoświatowym, poszukuje pracownika na stanowisko Technika Serwisu Maszyn Przemysłu Mięsnego

KLUCZOWYMI ZADANIAMI NA TYM STANOWISKU BĘDĄ:

  • przeprowadzanie przeglądów i prac serwisowych maszyn
  • prowadzenie ewidencji maszyn oraz innych urządzeń
  • konserwację urządzeń i instalacji technicznych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

NASZE OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej, mechatroniki
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w obszarze automatyki, robotyki będzie dodatkowym atutem
  • duża samodzielność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • obsługa komputera w stopniu dobrym (MS Office)
  • prawo jazdy kategoria B
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • zdolność szybkiego uczenia
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń zagranicznych
  • możliwość rozwoju
  • współpracę z najlepszymi specjalistami i managerami
  • atrakcyjne benefity- karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj" ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MAYEKAWA-SVEDAN Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz kolejnych rekrutacji prowadzonych przez firmę zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Prezentacja firmy

Firma MAYEKAWA to wiodący producent urządzeń chłodniczych i przet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria