Technik przetwórstwa owocowo-warzywnego + ATRAKCYJNE zarobki + DARMOWA kwatera

JobTicket Sp. z o.o.

okolice Stuttgartu, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec w okolicach Stuttgartu kandydatów na stanowisko:

Technik przetwórstwa owocowo – warzywnego

Zakres Prac

-przetwarzanie owoców i warzyw na soki i koncentraty, obsługa linii produkcyjnej,

-ładowanie soków do zbiorników w warunkach sterylnych,

-mieszanie i przygotowywanie półproduktów i produktów końcowych,

-filtrowanie, pasteryzowanie,

-kontrola jakości,

-mycie linii i urządzeń produkcyjnych,

-załadunek do cystern.

Oferujemy

- wynagrodzenie ok. 1600 - 1900 euro netto miesięcznie

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- umowę o pracę z polską agencją zgodnie z przepisami niemieckimi

- ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

- płatne urlopy

- możliwość pracy w nadgodzinach

- wsparcie polskojęzycznego pracownika w załatwianiu formalności

- możliwość nauki języka niemieckiego (finansowana przez niemieckiego pracodawcę)

- długoterminowe zatrudnienie (w perspektywie możliwość bezpośredniego zatrudnienia w niemieckiej firmie)

Wymagania

- wykształcenie lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (technik przetwórstwa owocowo-warzywnego, piwnego i słodowego lub mlecznego/ specjalista w zakresie produkcji piwa, wina lub mleka),

- gotowość do pracy zmianowej,

- dobra kondycja fizyczna.

Mile widziane

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy,

- również osoby początkujące w zawodzie.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo