Technik Przeglądów Lotniczych

JOBME S.A.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Powrót do marzeń! Lubisz majsterkować, masz doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych, znasz się na rysunku technicznym, lubisz skręcać, naprawiać, interesujesz się lotnictwem i chciałbyś odbyć solidne 3 miesięczne szkolenie w Dubaju, USA lub Singapurze? Jesteś o krok od przeżycia ciekawej przygody. Kogo szukamy: osoby po szkołach technicznych, znających nieźle angielski, osoby, które chcą zdobyć nowy zawód i wykazać się swoimi umiejętnościami, osoby uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do wszystkiego co robią:) Po szkoleniu praca na stałe we Wrocławiu.

Wymagania

Ukończona szkoła techniczna
Mile widziane doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia roczna, karta multi sport, opieka medyczna, dodatki świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji