Technik produkcji - wynagrodzenie 2000€-2500€ brutto

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Coburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w branży dekorowania opakowań

• nadzór nad prawidłowością procesu produkcyjnego,
• uczestniczenie w rozwiązywaniu problemów jakościowych pojawiających się w trakcie
procesów produkcyjnych,
• przeprowadzanie prób i testów na urządzeniach produkcyjnych
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń w celu zapewnienia wysokiej jakości procesów;
• Rozwiązywanie problemów jakościowych wpływających na proces produkcyjny;wdrażanie do produkcji nowych technologii, rozwiązań technicznych i maszyn,

Wymagania

• wykształcenie średnie  techniczne
• co najmniej 2-3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w branży technicznej
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane
• umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
• silna motywacja do realizacji postawionych celów,

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca