Technik procesu wtrysku - do 7000zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji i serwisowaniu taśm procesowych i przenośnikowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK PROCESU WTRYSKU.

Oferujemy :
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pensja do 7000 zł brutto,
  • system premiowy do 450 zł netto,
  • dodatek za dojazd do pracy 120 zł netto.
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe,

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenie na stanowisku technolog procesu wtrysk lub ustawiacz procesu wtrysku min. 1 rok,
  • umiejętności pracy z urządzeniami i maszynami,
  • wykształcenie techniczne.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • obsługa maszyn wtryskowych;
  • zakładanie, zmienianie i specyfikacja form wtryskowych,
  • szkolenie użytkowników z obsługi maszyn wtryskowych,
  • udział w rozwoju i wprowadzaniu LEAN w firmie,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Również dla osób z Ukrainy.
*Umiejętności komunikacji pisemnej i słownej w języku polskim - warunek konieczny.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Pakiet Ubezpieczeniowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.