ANADIAG SAS Oddział w Polsce

Technik polowy

Miejsce pracy: Igołomia

Zakres obowiązków: Pomoc przy prowadzeniu doświadczeń polowych w rolnictwie.

Lokalizacja:

  1. Zgierz / Moraków / Dmosin (praca w terenie, woj. łódzkie).
  2. Gulczewo (praca w terenie, woj. kujawsko-pomorskie)
  3. Igołomia (praca w terenie, woj. małopolskie).

Wymagania: znajomość tematyki rolniczej, podstawowa znajomość obsługi komputera oraz języka angielskiego, prawo jazdy kat. B. Gotowość do pracy fizycznej w zróżnicowanych warunkach. Oczekujemy ponadto uczciwości, zaangażowania, dokładności oraz pracowitości.

Preferowane wykształcenie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Pracę na czas określony (do 30/10/2020), możliwość dalszego zatrudnienia na stałe oraz rozwoju zawodowego.
  • Zapewniamy niezbędny sprzęt, materiały, szkolenia oraz wsparcie techniczne.

Praca od: 02/03/2020.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę, pełen etat.

Wynagrodzenie: Zależne od kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.