Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann ! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Technik Obsługi Obiektów

Miejsce pracy: Poznań

 Cel stanowiska: Realizacja usługi i zarządzania serwisem w zakresie technicznej obsługi obiektu. Dbałość o najwyższe standardy obsługi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Wymagania

Oferujemy

  • Uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne współpracowników,
  • Dalszy rozwój i awans w strukturach firmy.

Obowiązki

  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej,
  • Usuwanie awarii i usterek, wykonywanie drobnych napraw,
  • Bieżąca obsługa techniczna, utrzymanie w prawidłowym stanie infrastruktury nieruchomości w regionie,
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji,
  • Nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych.

Oczekujemy

  • Wykształcenia technicznego i uprawnień zawodowych (elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne),
  • Doświadczenia zawodowego - minimum dwa lata (budynki biurowe lub magazynowe),
  • Znajomości obsługi instalacji budynkowych (HVAC, inst. ppoż., wod-kan itp.),
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej, obsługa komputera – pakiet MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis