Technik Obsługi Obiektu/ Złota Rączka /Ogrodnik

Ajaks S.A

Komorniki k Poznań, Stęszew, Luboń, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Ajaks zatrudni do prac gospodarczych w okolicach Komornik

PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO

Oczekujemy:

  • umiejętności “złotej rączki”
  • umiejętność obsługi kosy i piły spalinowej (mile widziany kurs pilarza),
  • umiejętność obsługi traktorka (kat B)
  • Sumienności
  • Trzeźwości

Zadania m.in:

  • prace gospodarcze na terenie firmy,
  • koszenie trawy latem, zimą odśnieżanie wjazdu,
  • inne prace fizyczne zlecone przez kierownika

Oferujemy:

  • stabilność współpracy po okresie próbnym,
  • bony świąteczne z ZFŚS,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • kursy podnoszące kwalifikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rolnictwo