Technik obsługi obiektu Rzeszów

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU

Miejsce pracy: Rzeszów ul. Krakowska

Umowa zlecenie

Twoje zadania:

·       Bieżąca obsługa techniczna obiektu

·       Realizacja planowanych prac przeglądowych

·       Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych

·       Drobne prace naprawcze i montażowe

Wymagania

Oczekujemy:

·       Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie handlowym, biurowym lub logistycznym)

·       Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1, mile widziane grupa 2 i 3

·       Umiejętności wykonywania prac „złotej rączki”.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz elastyczny grafik pracy

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne