Technik mechanik utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

Zabrze, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Zabrze
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w związku z projektem uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Technik – Mechanik utrzymania ruchu

Zadania:

Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn oraz urządzeń
Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, raportów z napraw i przeglądów
Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z pracą maszyn
Usuwanie i analiza zaistniałych przyczyn awarii
Proponowanie udoskonaleń i działań zmierzających do poprawy jakości i ciągłości produkcji
Proponowanie zmian, usprawnień w pracy i rozwoju działu

Wymagania:

Wykształcenie techniczne kierunkowe
Znajomość budowy maszyn oraz pneumatyki i hydrauliki siłowej (Rexroth/Bosch)
Uprawnienia G2E, G3E
Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
Znajomość rysunku technicznego, umiejętność wykonywania odręcznych szkiców

Nasz Klient oferuje:

pracę w oparciu o umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze rozwoju działu UR
unikalną możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów dotyczących optymalizacji procesów UR
bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowe lekcje języka angielskiego, kantyna pracownicza
bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń (w tym szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe)
pracę w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe
bardzo dobrą atmosferę pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy