ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Liniowy

Miejsce pracy: Skarbimierz

Opis stanowiska:

• Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem (obsługa linii)

• Bieżąca kontrola parametrów obsługiwanego sprzętu/maszyn

• Konserwacja urządzeń i utrzymanie ruchu na linii

• Bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców

• Obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji a w szczególności wykonywanie czynności Autonomicznego Utrzymania Ruchu, prowadzenie napraw awaryjnych, prowadzenie przeglądów okresowych, prowadzenie prac remontowych, prowadzenie diagnostyki, przezbrajanie, obsługiwanie i regulowanie pracy zespołu maszyn

• Opracowywanie standardów Autonomicznego Utrzymania Ruchu

• Aktywny udział w realizacji celów zespołu

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na obszarze produkcji min 1 rok

• Doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym (mile widziane)

• Wykształcenie min. zawodowe (z zakresu mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryk, elektromechanik)

• Umiejętność rozwiązywania problemów

• Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

• Umiejętność współpracy w zespole

• Uprawnienia SEP grupa I do 1 KV

• Znajomość SAP (mile widziane)

Oferujemy:

• Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy, Grodkowa, Mąkoszyc, Łosiowa, Lewina Brzeskiego, Namysłowa, Oławy, Wiązowa i wielu innych miejscowości

• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Skarbimierzu

• Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na umowę o pracę na pełen etat

• Konkurencyjne wynagrodzenie i premie miesięczne

• Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, paczki świąteczne, pracowniczy program emerytalny)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials