Technik laborant - praca w projekcie IT badawczo-rozwojowym

MADAR Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Madar od 1991 roku dostarcza rozwiązania informatyczne dla biznesu z sektora MŚP,  tworząc i wdrażając system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Obecnie realizuje projekt badawczo – rozwojowy dotyczący opracowania automatycznego systemu wykrywania awarii w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, do którego szukamy członka zespołu do pracy w biurze w centrum Zabrza.

Stanowisko: Technik laborant - w projekcie IT

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Pośpiecha

Zadania na stanowisku

  • Wsparcie w rozwoju autorskiego programu do rejestracji i analizy sygnałów.
  • Przeprowadzenie eksperymentów przewidzianych w projekcie.
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją.
  • Tworzenie analiz i raportów na potrzeby projektu badawczego.
  • Wykonywanie czynności technicznych - porządkowanie próbek sygnałów, ewidencjonowanie czujników do badań.

Podejmując współpracę z nami możesz liczyć na:

STABILNOŚĆ

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Mały i ambitny zespół
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie brutto 4300 - 5300

WYZWANIA I ROZWÓJ

  • Praca w w innowacyjnym projekcie technologicznym
  • Kontakt z kadrą profesorską
  • Ciekawe zagdnienia, nowe technologie, zróżnicowane zadania
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (kierunki techniczne / inżynierskie)
  • Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

Dodatkowe atuty pracownika

  • Znajomość metod statystycznych, metodologii badań i analiz technologicznych i jakościowych
  • Czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej oraz dokumentów naukowych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z tematyką badań

Prezentacja firmy

Madar to firma, która od 1991 roku dostarcza rozwiązania informatyczne d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 300PLN - 5 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria, Praca Inne