Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisko:

Wymagania

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • analizę wizualną reklamowanych amortyzatorów zgodnie z wymaganiami,
  • testowanie i pomiary zgodnie z wymaganiami klienta oraz wewnętrznymi,
  • określanie przyczyny uszkodzenia produktu, przekazanie danych wejściowych, do dalszego procesu za który odpowiedzialny jest Inżynier ds. reklamacji,
  • wypełnianie formularzy w bazie danych zwrotów gwarancyjnych (zgodnie z procedurą),
  • planowanie pracy przy analizie zwrotów gwarancyjnych na podstawie otrzymanej, wymaganej daty końcowej oraz wytycznych od Inżyniera ds. Reklamacji,
  • efektywne zaplanowanie zasobów we współpracy z Inżynierem ds. Kontaktu z Klientem.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • wysoki poziom umiejętności technicznych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wiedza z zakresu budowy i działania amortyzatorów,
  • umiejętność pracy z komputerem - znajomość MS Office,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet socjalny.

Na polskim rynku jesteśmy już od kilkunastu lat. Jedenaście z piętnastu najchętniej... kupowanych samochodów wyposażanych jest fabrycznie w nasze amortyzatory. Od dziesięciu lat rozwijamy nasz zakład produkcyjny oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe w Gliwicach.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive