Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

TECHNIK KONTROLI JAKOŚCI - METROLOG

Gliwice, śląskie

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko:

Wymagania

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • Potrafisz posługiwać się przyrządami pomiarowymi,
  • Znasz rysunek techniczny,
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę i chcesz się rozwijać?

Wyślij do nas swoje CV!

W naszej firmie będziesz:

  • Nadzorował przyrządy kontrolno-pomiarowe,
  • Usprawniał obecne systemy pomiarowe i wdrażał nowe,
  • Dbał o dobry stan techniczny przyrządów pomiarowych.

Oferujemy:

  • Środowisko pracy, w którym realizowane są wyznawane wartości,
  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów.

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna